ecoVoucher Kupon Para Yatırma - ecoVoucher Para Transferi | ecoVoucher.org

EcoVoucher Kupona Para Yatırma

ecoVoucher kupon para yatırma

ecoVoucher kupon sistemleri, ön ödeme yapılarak satın alınan kredi kartı yerine kullanım olanağı sağlayan sanal bir kupondur. Dünyada geniş bir kitlede web sitelerinde kullanılmakta olan ecoVoucher kupona para yatırma işlemleri tamamlanarak internet üzerinden alışverişlerin ödemeleri yapılabilmektedir. Bu işlemleri yaparken hem en ekonomik şekilde alışverişler tamamlanabilmekte hem de kullanıcı bilgi gizlilik ilkeleri de eksiksiz olarak yerine getirilebilmektedir. Resmi satış noktası olan sitemiz üzerinden ecoVoucher kupona para transferi yapabilmek için anında bankacılık, banka havalesi ya da EFT yöntemlerini kullanabilir ve anında ecoVoucher kupona sahibi olabilirsiniz.

EcoVoucher Kupona Para Yükleme

ecoVoucher kupon, internet üzerinden yapılan alışverişlerde sadece kredi kartı ile ödeme seçeneğine zorunlu kalınması durumlarını tamamen ortadan kaldırmaktadır. Kredi kartı yerine geçerli olan ecoVoucher kupona para yükleme ön ödeme sonucunda gerçekleşmektedir. ecoVoucher kupon, Euro değerinde bir kupon olmakla birlikte satın alma işlemleri esnasında güncel kur durumlarına göre TL karşılıkları ödeme yapılarak kupona sahip olunmaktadır. ecoVoucher para transferi için sitemizde mevcut olan ön ödeme yöntemleri de kullanıcılar için çeşitlilik göstermektedir. Kullanıcılara en iyi hizmet sunulabilmesi adına ön ödeme yapılabilecek ecoVoucher para yatırma yöntemleri arasında da; anında bankacılık, banka havalesi ya da EFT ile ödeme gibi alternatifler yer almaktadır.

Sitemize üyelik işleminizi gerçekleştirdikten sonra ilk alışverişlerinizde sistem tarafından otomatik olarak konulan limit bulunmaktadır. İlk işleminiz için max.400 TL, ikinci işleminiz için ise max.800 TL’lik ödeme gerçekleştirebilirsiniz. İlk işlem emrinizin ardından ikinci işleminiz için 1 saat beklemeniz gerekmektedir. 48 saat içerisinde iki adet onaylı işlem yapabilirsiniz. Zaman ve mebla limit sınırlamanız ilk işlem saatinizden 48 saat sonra otomatik olarak kalkacaktır. Ardından alışverişlerinizi isteğiniz ve ihtiyacınız ölçüsünde gerçekleştirebilirsiniz.